طراحی مجدد DROPBOX یک بحران حیرت انگیز می باشد

شاید اندکی در میان، اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد، اما من به شخصه عاشق طراحی جدید و مدرن دراپ باکس یا DROPBOX می باشم.

دراپ باکس اخیرا طراحی جدید خود را رونمایی کرد و بسیار همگان را غافلگیر نموده است. ما هم چنان درباره تفاوت هایی که در این طراحی جدید به وجود آمده است، دچار چالش هایی می باشیم.

DROPBOX قابل اعتماد و گزینه بسیار عالی می باشد. شما تنها می خواهید این ابزار را در اختیار داشته باشید تا در مواقع نیاز بتوانید فایل هایی که در آن جا نگه داری کرده اید را استفاده نمایید. دراپ باکس واقعا یک برندی نیست که شما بتوانید تنها با طراحی آن ارتباط یابید، عوامل کاربردی بسیاری وجود دارد که می توانید به آن ها جذب شوید (لوگوی دراپ باکس یک جعبه باز آبی رنگ می باشد که نظر کاربران را به خود جلب نموده است).

طراحی جدید دراپ باکس تحولی را در این برند ایجاد کرده است.

 

تغییر در برند DROPBOX مانند این می باشد که دوست و یا همکارتان را پس از مدت ها ببینید و از تغییر چهره آن ها شگفت زده شوید. خیلی از طراحان و متخصصان و یا حتی مردم عادی بر این اعتقاد می باشند که این طراحی بسیار شگفت انگیز می باشد.

 

طراحی جدید دراپ باکس مرا به یاد مردمان قدیمی می اندازد که سعی می کردند تا همانند نوجوانان لباس پوشند.

 

در این میان شاید اختلاف نظرهایی وجود دارد و ممکن است حتی ظاهر این طراحی خیلی جذاب نباشد، اما شما چه فکر می کنید؟ در هر صورت مطمئنا آن ها دیر یا زود از این طراحی عجیب و غریب خسته شده و رو به سوی عوامل راحت تر و ساده تری می آورند و مطمئنا این بار طراحی دلنشینی خلق می شود که نظر همه را به خود جلب می نماید.

دراپ باکس از هنرمندهایی به کار برده است تا بتواند به این ترتیب طراحی جدید خود را رونمایی کند.

 

دراپ باکس توسط طراحی مجدد خود یک بحران شگفت انگیز را در طول عمر خود به وجود آورده است. شاید ما نتوانیم از این طراحی کمک بگیریم، اما عاشق این طراحی می باشیم.

این تمام مواردی بود که درباره این طراحی جدید وجود داشت. حالا می توانید دراپ باکس را چک و بررسی نمایید. این برنامه در نظر دارد تا مهیج، احساسی و تاثیر گذار و فعال باشد و می خواهد اثبات نماید که از رنگ بندی هایی در این طراحی به کار برده است که با خوبی با لوگوی جدید خود همخوانی بالایی دارد.

شرکت طراحی به نام Collins که روی طراحی مجدد برنامه DROPBOX کار می کند، در این باره این گونه اظهار می دارد: “ما طراحی این ابزار را با یک باکس و جعبه واقعی نشان داده ایم تا به این وسیله اثبات نماییم که دراپ باکس یک سیستم عامل آزاد و باز می باشد. در کنار رنگ ها و طراحی جدید لوگو که مطابق با شرایط موجود تغییر می یابد- هم چنان دراپ باکس با تایپوگرافی که دارد، برجسته وممتاز می باشد.

به این مورد یک نوع فونت نگویید، SHARP GROTESK یک پکیج کاملی از فونت ها می باشد.

 

این شرکت طراحی به طور واضحی مشخص می سازد که از فونت جدیدی در طراحی دراپ باکس استفاده نمی کنند- تنها شکل این فونت بروزرسانی شده است. SHARP GROTESK از ۲۵۹ فونت در وزن و ارتفاع و اشکال مختلفی ساخته شده است و دراپ باکس نیز بسیار تمایل دارد تا از یکی از این موارد استفاده نماید. این نوع فونت دراپ باکس را قادر می سازد تا با لحن های متفاوتی در طراحی خود صحبت نماید.

 

تصاویر جذاب و چشمگیری نیز در این طراحی مجدد وجود دارد که ساخته گروهی از هنرمندان و تصویرگران ماهر و جوان می باشد. گزینه جدید دیگری نیز در این طراحی وجود دارد DROPBOX PAPER: یک گزینه “همکاری آنلاین” می باشد که می توانید به وسیله آن ها ایده هایی را ساخته و به اشتراک بگذارید.

 

هنوز هم متعجب می باشیم که چگونه ظاهر بچه گانه و یخی مانند این طراحی تبدیل به طرح های رنگی و متناسب نسل MILLENNIALS شده است.

 

در این رابطه CENNYDD BOWLESو RENATO VALDES بهترین اظهار نظر را بیان نمودند:

شرکتی که نام آن Dropbox می باشد همیشه در هر مرحله ارزش خود را دارد، فرقی ندارد طراحی وب سایت و یا اپلیکیشن شان تا چه حد قدیمی و یا جدید باشد.

زمانی که به زیبایی های طراحی جدید دراپ باکس نگاه می اندازید، متوجه می شوید که چه تفاوت های شگرفی در این رابط کاربری به وجود آمده است.

 

اما این افراد صحیح می گویند. درست است که دراپ باکس از طراحی بسیار متفاوتی کمک گرفته است اما همیشه ارزشمند بوده و توانسته است جای خود را در میان کاربران محبوب نگاه دارد.

حال اگر امروزه به طراحی سایت دراپ باکس نگاهی بی اندازید، متوجه می شوید که چقدر از موارد اندک استفاده نموده است و جنبه تجاری بالایی در این وب سایت به چشم می خورد. موردی که درباره این طراحی جدید وجود دارد این می باشد که دراپ باکس فضای بسیاری در طراحی خود قرار داده است تا بتواند خلاقیت بیشتری را در معرض نمایش بگذارد.

این تصویر نمایان گر طراحی وب سایت کنونی DROPBOX می باشد.

 

روز به روز بر شمار افرادی که به این طراحی مجدد دراپ باکس علاقه مند می شوند، افزوده می شود.

 

تحولات برند دراپ باکس بسیار زیاد است و من عاشق آن می باشم. این مورد متغییر ترین طراحی می باشد که تا به حال در برندهای و تجارت ها مشاهده نمودم.

 

شاید این تحول تبدیل به یک بحران شده است و شاید انتخاب های در این طراحی خیلی با هم هماهنگ نمی باشند، اما در هر صورت به گونه ای می باشد که توانسته است نظر کاربران را به خود جلب نماید و باعث شود تا آن ها در این باره صحبت کرده و به ان توجه نمایند. SCOTT MACKENZIE در این باره بسیار زیبا می گوید:

“طراحی جدید  این برند هر چه می خواهد باشد. در هر صورت مانند همیشه فایل هایی که در این برنامه قرار می دهم، هماهنگ و همگام باقی می مانند و به این ترتیب شما هر کاری که می خواهید را می توانید انجام دهید”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X