چگونه زمانی که از استدیو طراحی سایت خود دور می باشید، می توانید خلاقیت های بیشتری را کسب کنید؟

از استدیو طراحی وب سایت خود بیرون بزنید تا بتوانید انرژی دوباره ای را به دست آورید. در این جا روش هایی که می توانید این کار را انجام دهید را به شما معرفی می کنیم.

دلایل بسیاری وجود دارد که ممکن است فکر کنید که نباید در استدیو طراحی حضور داشته باشید. یا اگر در منزل به صورت مستقل کار کنید، امکان دارد بخواهید اندکی از محیط کاری خود دور شوید. همه این موارد باعث می شود تا خلاقیت های بیشتری از خود نشان دهید. توصیه هایی که در ادامه ارائه می داریم برای این می باشد که از فضای استدیو طراحی و پروژه های طراحی دور شوید تا نفسی تازه گرفته و بتوانید خلاقیت های بیشتری از خود نشان دهید.

بهترین قسمت در این باره چیست؟ این توصیه های زمانی که در استدیو طراحی مشغول به کار می باشید و یا در منزل به صورت مستقل طراحی سایتمی کنید، بسیار مفید می باشد و می تواند تحریک کننده بروز خلاقیت ها و استعداد های تان باشد.

 

۱٫به پیاده روی بروید.

خیلی ساده است. تمرین کردن یک راه عالی برای آرام کردن ذهنه آشفته تان می باشد و به شما کمک می کند تا روی کار خود متمرکز بمانید و خلاقیت های خود را ارتقاء دهید. اما شاید این موضوع معنای بیشتری داشته باشد. بهتر است در اطراف و حومه شهر قدم بزنید و به اطراف نگاهی بی اندازید. از این فرصت استفاده کنید تا موارد جدیدی را یاد بگیرید، به طور مثال به ساختمان ها و نام خیابان ها دقت کنید و از همه بهتر، به طبیعت اطراف خود توجه داشته باشید.

 

  1. یک کتاب بخوانید.

 

زمانی که یک کتابی را می خوانید ، تصور می کنید که وارد دنیای جدیدی شده اید.

 

با وجود کتاب های الکترونیک دیگر این روزها می توانید یک کتابخانه را در گوشی همراه هوشمند خود حمل کنید و از این رو دیگر دلیلی وجود ندارد که رو به سوی کتاب خواندن نیاورید و یا تنها به خواندن اندک مطالبی بسنده کنید. زمانی که یک کتاب می خوانید، خواه یا ناخواه وارد دنیای جدیدی می شوید و دنیای جدیدی را تصور می کنید. مطمئنا، شما می توانید فیلم هایی را نیز تماشا کنید، اما آیا مانند کتاب جذابیت دارند؟

 

  1. از یک کتابچه طراحی استفاده کنید.

شما همیشه حتما نیاز به تکنولوژی ندارید تا خلاقیت های خود را بروز دهید.

 

چه شما از یک کتابچه طراحی استفاده کنید و یا یک IPAD و یا حتی یک اپلیکیشن فرقی ندارد، توانایی طراحی کردن برخی موارد مخصوصا زمانی که از استدیو طراحی خود دور می باشید، بهترین راه بروز خلاقیت ها و استعداد های تان می باشد.

ماه نوامبر سال گذشته، من فرصتی داشتم تا در UII سخنرانی کنم. آن کنفرانس به هدف آموزش برنامه نویسان در ایرلند برگذار شد. اگر چه من یک IPAD PRO و APPLE PENCILE را با خود به سخنرانی برده بودم، اما بیشتر با یک دفترچه و یک خودکار خلاقیت های خود را در معرض نمایش گذاشتم.

اگر شما شانس این را دارید که به طراحی کردن بپردازید- باید بدانید که بهترین راه برای خلاق ماندن می باشد.

 

  1. به موزیک گوش دهید.

زمانی را اختصاص دهید تا به موزیک گوش فرا دهید و این موضوع خیلی بهتر از این می باشد که همیشه سر و صداها و شلوغی هایی را بشنوید.

 

در حالی که این گزینه تنها در صورتی مورد استفاده قرار می گیرد که شما از باقی گزینه های موجود در لیست خسته شده باشید، من شما را تشویق می کنم تا مکانی را بیابید که بتوانید به راحتی به موزیک گوش فرا دهید. درست است: هیچ کاری انجام ندهید و فقط و فقط به موزیک گوش دهید. یک مکان ساده و دنج بیابد و هدفون خود را استفاده کنید و تنها پذیرای صدای آهنگ و نت های موزیک در عمق جان خود شوید.

 

  1. از هم محلی های خود دیدن کنید.

دیگر روش عالی که می توانید خلاق بمانید (در حالی که در خارج از استدیو طراحی به سر می برید) این می باشد که بیرون رفته و با افراد جدیدی ملاقات کنید- مخصوصا، هم محلی ها. نه تنها این راه باعث می شود تا دوستان جدیدی را پیدا کنید، بلکه می توانید برای خلاقیت داشتن، الهاماتی را دریافت کنید.

من در سخنرانی و کنفرانس خود در UII با افراد شگفت انگیزی ملاقات نمودم. یکی از خارق العاده ترین زوجی که با آن ها دیدار داشتم SUZANNE BURNS و  CIAN WALSH بودند. SUZANNE کارشناس حیات وحش بود و CIAN در UII سخنران بود. تعاملات و ارتباطات ما بسیار لذت بخش بود و از این رو من از SUZANNE خواستم تا در ROUNSABOUT: CREATIVE CHAOS مهمان من باشد.

 

  1. مکانی شگفت انگیزی را برای خوردن غذا پیدا کنید.

زمانی که شروع به صحبت با هم محلی ها و افراد جدید نمودید، از آن ها بخواهید تا مکان دنج و زیبا و عالی را برای غذا خوردن به شما معرفی کنند. از اینکه چیزهای جدیدی را امتحان کنید، نترسید. در حالی که من در ایرلند بودم، فرصتی داشتم تا در مکان های خارق العاده آن شهر، غذا بخورم. با ورود به هر مکان جدیدی، داستان تازه ای در زندگی شما رواج می یابد. هیچ گاه به بروز خلاقیت هایی که از این روش می توانید به دست بیاورید، شک نکنید.

 

  1. عکس بگیرید.

می توانید روی تصویر بالا کلیک کنید تا tammy را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

در حالی پا به مکان های جدید می گذارید، فراموش نکنید که تصاویری را از آن جا بگیرید! هنر عکس گرفتن به بروز خلاقیت های شما کمک می کند. یافتن یک موضوع درست و عالی، کشف زاویه دید عالی، صبر کردن برای نور دهی بسیار خوب در مکان مورد نظر و حتی استفاده از فیلترهای صحیح و …. همگی می توانند به خلاق بودن شما کمک نمایند، مخصوصا زمانی که از استدیو طراحی خود دور می باشید.

 

  1. داستان بنویسید.

نوشتن می تواند راه غیر قابل باوری برای خلاق ماندن باشد، اما نوشتن داستان و ژورنال می تواند اثر بیشتری در این زمینه داشته باشد. زمانی که در یک ژورنال مطالبی را می نویسید، مجبور نمی باشید تا نگران تاثیر گذاری آن ها بر افراد و مخاطبان باشید. اشتباهات نوشتاری، گرامری، تفکرات غلط و همه چیز در این جا برای شما مجاز و آزاد می باشد. نیازی به گفتن نیست، اما اگر بتوانید این نوشته های خود را نگه داری کنید، قادر خواهید بود تا هر زمان که نیاز به ایده های خلاقانه داشتید، به آن رجوع کنید.

 

  1. به مدیتیشن روی بیاورید.

اگر خود به تنهایی نمی توانید مدیتیشن کنید، می توانید به صحبت های الهام بخش دیگر افراد گوش فرا دهید.

 

بعد از هر چیزی که در این مقاله گفته و نوشته شد، باید بگوییم که یکی از بهترین راه هایی که می توان خلاق ماند، استفاده از روش مدیتیشن می باشد. قبل از اینکه روز خود را شروع کنید، و قبل از این که شب خود را به اتمام برسانید و به تخت خواب بروید، باید مدیتیشن و یا ریلکسیشن را انجام دهید. مدیتیشن یک راه عالی برای خلاق ماندن همیشگی می باشد. هم چنین این روش به شما این امکان را می دهید تا آرام و ریلکس باشید. دور بودن از استدیو طراحی (مخصوصا دور بودن از دوستان و خانواده) خیلی آسان نیست. اما مدیتیشن می توناد به شما کمک کند تا احساس راحتی و آزادی کنید.

اگر مدیتیشن هدف مورد نظر شما نیست، سعی کنید به صحبت های الهام بخش و انگیزه بخش افراد دیگر برای خلاق ماندن گوش دهید. یکی از سایت های محبوب من در این باره TED می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X